Sestřenice

17. září 2010 v 16:33 | Baruška |  ...Psaní...
      Miluji Tě Hvězdičko, jsi pro mě víc, než můžu říct...
Sára chtěla říct, že ji taky miluje, ale Rachel ji políbila na rty a zašeptala :"Pšš, jen zavři oči a užívej si ten pocit"
      V tu samou dobu, procházela Natálie nádražní ulicí...byla tma...v celé ulici byla jen jedna pouliční lampa, ale ta, přes vrstvu much, pořádně nesvítila. Tyhle noční procházky milovala, i když si připadala šíleně sama..
      O několik dní později, procházela stejnou ulicí, ostatně jako každý večer, ale dneska se stalo něco mimořádného.. nebyla tady sama... Pod lampou narazila, na slečnu, kterou nikdy v životě neviděla, měla krásné oči.....Mlčely.... nepotřebovaly slova. Po nějaké době, dívka promluvila: "Já jsem Rachel","já Natálie, ráda Tě poznávám". Nat věděla, že se tahle dívka, do jejího života zapíše, jen ještě nevěděla jak...
      Od té doby, se každý den scházely na stejném místě.. Dnes se rozhodly, že se zajdou podívat na molo. Ani na chvíli nepřestaly mluvit, pořád si měly co říct.. Posadily se na molo, padaly hvězdy. Rachel ji pohladila po vlasech a políbila ji. Nat věděla, že jí může důvěřovat.
      Natáliina nevlastní sestřenice měla shodou náhod, taky přítelkyni a tak se domluvily, že se sejdou, popovídají si a že je vezmou sebou. Domluvily se na čtvrtek v sedm večer u kašny.
     Nat došla jako první, a tak jen koukala do vody, na spadané listí. Po chvíli dorazila její sestřenice Sára, ale taky došla sama. "Omlouvám se, ale Rachel nemohla přijít" řekla Sára, sotva vydechla...Nat se zarazila :"říkala si Rachel?"
     Podívaly se na sebe a zaraženě koukaly, nemohly tomu věřit... navzájem se přesvědčovaly, že to není pravda...

Miluji Tě Hvězdičko, jsi pro mě víc, než můžu říct...
Karolína chtěla říct, že ji taky miluje, ale Rachel ji políbila na rty a zašeptala :"Pšš, jen zavři oči a užívej si ten pocit".
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 agrrr agrrr | Web | 17. září 2010 v 21:08 | Reagovat

Mrrrcha jedna! Bude to mít pokračování? :-) promiň jsem strašná. Ale píšeš moc hezky... já mám v hlavě úplně jiný věci, a něco takovýho prostě vymyslet neumím....

P.S.: změna blogu? k lepšímu:-) moooc pěkné:-)

2 Baruška Baruška | 17. září 2010 v 21:10 | Reagovat

Baruško, ty máš na tokovéhle věci talent. Jde ti to a krásně píšeš, jen tak dál, ráda si počtu!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama