Překvapení 1

17. září 2010 v 22:12 | Baruška |  ...Psaní...
     
Veronika by měla být spokojená žena. Měla skvělou práci, starostlivé rodiče a přítelkyni, která ji nadevše milovala. Ale nebyla. Práce jí připadala nudná, rodiče otravní a byla si jistá, že jí Andrea, její přítelkyně, zahýbá s mužem.
        Andrea spěchala, za patnáct minut měla sraz s Martinem, který ji pomáhal chystat velké překvapení pro Veroniku. Bylo to uděláno formou hry, kdy díky nadbývající nebo chybějící věci, najdete to, co najít máte. Na konci této "hry" měla Veronika dojít na terasu, kde bude hrát příjemná hudba, kolem budou plátky růží a svíčky… Právě tady se ji Andrea chystala požádat o ruku.
         Veronika seděla v pokoji a četla si poslední Andrein mail. Psala "tomu" muži : Děkuji za pomoc, jsi zlatíčko, ráda ti to kdykoli oplatím. Veronika vypnula počítač a došla ke skřínce, kterou už nikdy nechtěla otevřít, ale teď musí. Nachystala pro Andreu "překvapení" a šla se projít.
     
Když Andrea dorazila domů, nikdo tam nebyl a to se jí náramně hodilo.Mohla připravit tu hru, na jejíž konci požádá svou milovanou o ruku.Už se nic nemohlo pokazit. Vše bylo připraveno, byla nervózní, ale nemohla se dočkat. Dala si ještě rychlou sprchu a čekala na Veroniku, aby se mohlo začít.
       Ta dorazila do půl hodiny. Usmála se na Andreu a políbila ji, "pojď mám pro Tebe překvapení". "A-le já mám pro Tebe taky překvapení, musíš se podívat do naší skříňky s šátky" odpověděla překvapeně Andrea. "Jediné, co musím" ,odvětila Veronika, "je odnést Tě do ložnice"
    Vzala jí do náručí a odnesla do postele. Svlékla ji, připoutala jí ruce i nohy. Andrea měla "husí kůži", o tomhle vždycky snila. Veronika se svlékla a začala jí po celém těle líbat. Chtěla ji ještě naposledy vzrušit….. … Za chvíli se Andrea vzrušením prohýbala….
     "To je ta chvíle" pomyslela si Veronika a zakryla jí dlaní oči.Druhou rukou se natáhla pro lahvičku jedu. Zašeptala : "tohle je nápoj lásky, miluji Tě" a dívala se jak její krásná přítelkyně nevědomky umírá … 


část 2 ZDE
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gerc Gerc | 17. září 2010 v 22:17 | Reagovat

To je krutý :(

2 Jyřka Jyřka | 17. září 2010 v 22:19 | Reagovat

Já nechci aby umřela:D:D

3 agrrr agrrr | Web | 17. září 2010 v 23:59 | Reagovat

no.... kdyby nebyla blbá mohla být vdaná....
ono je to sice kruté, ale jak se asi cítila, když ta která její rukou zemřela jí připravila překvapení,která si ji chtěla vzít.... myslím, že tohle skončilo sebevraždou.... kruté, velice kruté

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama