Září 2010

Překvapení 2

18. září 2010 v 8:41 | Baruška |  ...Psaní...
    

část 1 ZDEJed zabral jak měl, když Andreji nenahmatala tep, usmála se : "Tu máš ty Mrcho". Potřebovala se zbavit těla. Odpoutala ji,shodila z postele a oblékla. Za garáží už měla vykopanou díru. Tam Andreu dotáhla, naposledy políbila, shodila dolů a šla si udělat večeři.
       Při večeři si vzpomněla na poslední Andreina slova : "A-le já mám pro Tebe taky překvapení, musíš se podívat do naší skříňky s šátky". Tak Veronika vstala a šla se tam podívat. To co viděla ji zarazilo. Mezi šátky ležel klíč od šperkovnice. Zprvu jí vůbec nic nedocházelo, pak jí to napadlo a běžela ke šperkovnici. Tam našla fotku z jejich prvního společného Valentýna. Co nejrychleji došla ke skříni s alby a hledala místo, kde tahle fotka chybí a tam našla vzkaz : "Přijď na terasu, Miluji Tě". Připadala si jako malé dítě, prostě tu hru musela dokončit.
       Došla na terasu. Viděla tady jen ohořelé svíčky a zbylé plátky růží mezi nimiž byla jakási krabička. Pomalu jí to začínalo docházet, snažila se sama sebe přesvědčit, že je to jen sen. Vzala krabičku a otevřela ji. Poslední co si z toho večera pamatovala byl pohled na prsten.
      Když se další ráno probudila, Andrea už seděla u stolu. "Dobré ráno" řekla Veronika a políbila ji na ty chladné, nehybné rty. "Jsi celá špinavá, pojď, půjdeme se umýt". Dotáhla ji do koupelny, svlékla ji. Vlezly si spolu do vany. Veronika jí důkladně omyla a přenesla do postele. Tam jí začala líbat, dotýkala se toho chladného těla. Milovala ji.

O týden později Veroniku (příjmení musí být utajeno) nahlásili sousedé z podezřelého chování. Policisté ji našli ve posteli s týden mrtvou ženou. Po vyšetřování měla jít do vazby na deset let za zabití, ale kvůli své psychické poruše, byla uzavřena v psychiatrické léčebně a to nejméně na dvacet let.

Překvapení 1

17. září 2010 v 22:12 | Baruška |  ...Psaní...
     
Veronika by měla být spokojená žena. Měla skvělou práci, starostlivé rodiče a přítelkyni, která ji nadevše milovala. Ale nebyla. Práce jí připadala nudná, rodiče otravní a byla si jistá, že jí Andrea, její přítelkyně, zahýbá s mužem.
        Andrea spěchala, za patnáct minut měla sraz s Martinem, který ji pomáhal chystat velké překvapení pro Veroniku. Bylo to uděláno formou hry, kdy díky nadbývající nebo chybějící věci, najdete to, co najít máte. Na konci této "hry" měla Veronika dojít na terasu, kde bude hrát příjemná hudba, kolem budou plátky růží a svíčky… Právě tady se ji Andrea chystala požádat o ruku.
         Veronika seděla v pokoji a četla si poslední Andrein mail. Psala "tomu" muži : Děkuji za pomoc, jsi zlatíčko, ráda ti to kdykoli oplatím. Veronika vypnula počítač a došla ke skřínce, kterou už nikdy nechtěla otevřít, ale teď musí. Nachystala pro Andreu "překvapení" a šla se projít.
     
Když Andrea dorazila domů, nikdo tam nebyl a to se jí náramně hodilo.Mohla připravit tu hru, na jejíž konci požádá svou milovanou o ruku.Už se nic nemohlo pokazit. Vše bylo připraveno, byla nervózní, ale nemohla se dočkat. Dala si ještě rychlou sprchu a čekala na Veroniku, aby se mohlo začít.
       Ta dorazila do půl hodiny. Usmála se na Andreu a políbila ji, "pojď mám pro Tebe překvapení". "A-le já mám pro Tebe taky překvapení, musíš se podívat do naší skříňky s šátky" odpověděla překvapeně Andrea. "Jediné, co musím" ,odvětila Veronika, "je odnést Tě do ložnice"
    Vzala jí do náručí a odnesla do postele. Svlékla ji, připoutala jí ruce i nohy. Andrea měla "husí kůži", o tomhle vždycky snila. Veronika se svlékla a začala jí po celém těle líbat. Chtěla ji ještě naposledy vzrušit….. … Za chvíli se Andrea vzrušením prohýbala….
     "To je ta chvíle" pomyslela si Veronika a zakryla jí dlaní oči.Druhou rukou se natáhla pro lahvičku jedu. Zašeptala : "tohle je nápoj lásky, miluji Tě" a dívala se jak její krásná přítelkyně nevědomky umírá … 


část 2 ZDE

Sestřenice

17. září 2010 v 16:33 | Baruška |  ...Psaní...
      Miluji Tě Hvězdičko, jsi pro mě víc, než můžu říct...
Sára chtěla říct, že ji taky miluje, ale Rachel ji políbila na rty a zašeptala :"Pšš, jen zavři oči a užívej si ten pocit"
      V tu samou dobu, procházela Natálie nádražní ulicí...byla tma...v celé ulici byla jen jedna pouliční lampa, ale ta, přes vrstvu much, pořádně nesvítila. Tyhle noční procházky milovala, i když si připadala šíleně sama..
      O několik dní později, procházela stejnou ulicí, ostatně jako každý večer, ale dneska se stalo něco mimořádného.. nebyla tady sama... Pod lampou narazila, na slečnu, kterou nikdy v životě neviděla, měla krásné oči.....Mlčely.... nepotřebovaly slova. Po nějaké době, dívka promluvila: "Já jsem Rachel","já Natálie, ráda Tě poznávám". Nat věděla, že se tahle dívka, do jejího života zapíše, jen ještě nevěděla jak...
      Od té doby, se každý den scházely na stejném místě.. Dnes se rozhodly, že se zajdou podívat na molo. Ani na chvíli nepřestaly mluvit, pořád si měly co říct.. Posadily se na molo, padaly hvězdy. Rachel ji pohladila po vlasech a políbila ji. Nat věděla, že jí může důvěřovat.
      Natáliina nevlastní sestřenice měla shodou náhod, taky přítelkyni a tak se domluvily, že se sejdou, popovídají si a že je vezmou sebou. Domluvily se na čtvrtek v sedm večer u kašny.
     Nat došla jako první, a tak jen koukala do vody, na spadané listí. Po chvíli dorazila její sestřenice Sára, ale taky došla sama. "Omlouvám se, ale Rachel nemohla přijít" řekla Sára, sotva vydechla...Nat se zarazila :"říkala si Rachel?"
     Podívaly se na sebe a zaraženě koukaly, nemohly tomu věřit... navzájem se přesvědčovaly, že to není pravda...

Miluji Tě Hvězdičko, jsi pro mě víc, než můžu říct...
Karolína chtěla říct, že ji taky miluje, ale Rachel ji políbila na rty a zašeptala :"Pšš, jen zavři oči a užívej si ten pocit".

Rozkoš

17. září 2010 v 15:54 | Baruška |  ...Pokusy...
Líbaly se..
a něžné doteky dech jim zrychlily..

Opustily svět..
a nachvíli, jen svůj tep cítily..

Přivřely oči...
slasti se poddaly..
do hlubin rozkoše, pomalu padaly..

Horkýže slíže

15. září 2010 v 21:18 | Baruška |  ...Hudba a Filmy...

Už nikdy víc

14. září 2010 v 17:55 | Baruška |  ...Hudba a Filmy...
 ♥


Jedna z dokonalých! :)

Básník a dívka

13. září 2010 v 21:19 | Baruška |  ...Pokusy...


B: Máš krásné oči, jako pomněnky...

D: Milý básníku, to jsou jen domněnky!

B: A vlasy jemné, jako hedvábí...

D: Mé vlasy tě určitě tolik nevábí!

B: Voníš jako přenádherná lilie...

D: Jo básničky, na to tě užije!

B: Nic krásnějšího než ty není...

D: Proto ti stojí přirození ?!?(taková trošku jiná..)

Sen

13. září 2010 v 20:07 | Baruška |  ...Pokusy...
Sním o tom, že člověk umí milovat...

Že bude mír a nebude se bojovat..A taky sním, že bolest nebolí...

A že nic, je jako cokoli ....


Sním o radosti z drobných věcí...

Sním...

A taky žiji přeci...

Cracks

13. září 2010 v 18:39 | Baruška |  ...Hudba a Filmy...
Tak, právě jsem viděla film CRACKS ...

Je šíleně smutný a krásně natočený...

Je to drama..

Myslím, že vám ho můžu jen doporučit

Sen = společný výtvor

13. září 2010 v 18:14 | Baruška |  ...Psaní...
Tak mě napadlo, že bych vás mohla taky zapojit a tak jsem napsala příběh, ale je jen na vás jak dopadne...

Vaše dokončení tohohle příběhu, mi zasílejte na email: barcachylkova@seznam.cz
do neděle 19.9.2010 do 12:00..(zašlete příběh + údaje které chcete spolu s článkem zveřejnit..)

Nejlepší příběh zveřejním!


            
Jednoho jarního večera, přicházela Elizabeth do svého domu…
Dnes si zašla do obchůdku s kouzelnými věcmi, nikdy takovým věcem nevěřila, ale potřebovala se zbavit toho snu, který prožívala každou noc znovu
a znovu…
Měla z něj totiž pocit, že musí něco dokončit, každé ráno se probouzela s pocitem, který nedokázala popsat…Bála se…
             Začalo to před dvěmi týdny, kdy jí poprvé spatřila…Ten sen byl pokaždé jiný,ale vždy se stala stejná věc..
            El vešla do kavárny, kde ona už seděla na svém obvyklém místě u okna… Popíjela banánové Frappe, měla dlouhé hnědé vlasy, krásné hluboké oči téže barvy a na levém líčku znamínko. El došla k jejímu stolu a zeptala se, zda si může přisednout (nikdy dříve ji nespatřila, ale nyní jí připadalo, že zná i její nejtajnější sny)…. Tady sen končil….
             Elizabeth si nad postel pověsila kouzelný lapač snů, dala si rychlou sprchu, čaj a šla si lehnout(vždycky spí nahá, je to pro ni po náročném dni v práci uklidňující).
            Vstala do slunečného ráda,postavila na kafe. Byla sobota, venku bylo krásně,ale ona byla smutná. Teprve když dojídala druhý chleba se sýrem, došlo jí : "Lapač snů pomohl, ona tam nebyla". A nyní si uvědomila, že jí přítomnost té neznáme, krásné slečny chybí..
              Ale nikdy už ji nespatřila… "nikdy"… až do doby kdy…

Láska

11. září 2010 v 22:53 | Baruška |  ...Psaní...
Já myslím, že láska je láska ať je homosexuální, nebo heterosexuální...

Já ani sama nevím,co od ní očekávám.

Asi doufám, že najdu někoho, komu budu moci dát svou lásku a kdo mi nezlomí srdce... 

Někoho, kdo tady pro mě bude, když ho budu nejvíce potřebovat...

Někoho, komu budu moci věřit...

Někoho kdo při mě bude stát v dobrém i ve zlém... 

Někoho, kdo se mnou nebude jen kvůli sexu....

Ale občas se bojím, že toho chci moc... 

Proud & Martin Kucaj - Jedna mala holka

11. září 2010 v 22:43 | Baruška |  ...Hudba a Filmy...

Tuhle písničku miluji!! :) 

Coming out

11. září 2010 v 22:17 | Baruška |  ...Téma...
Tak pokračujeme...

po té co jsem se zamilovala do holky (viz Začátky) se celý můj život změnil... 

Začalo smiřování s mou orientací.. POPRVÉ jsem o sobě začla začala přemýšlet jako o lesbičce.. 

A pak na místě, kde bych to nejméně čekala a s osobou, u které bych to opravdu nečekala, jsem získala první zkušenost..ani v tom nebyly city, prostě jen nějaká touha, ale utvrdilo mě to v tom, že mě holky opravdu zajímají..  a to mě donutilo, promluvit si s mými blízkými přáteli... bála jsem se toho, ale proběhlo to neuvěřitelně dobře.. ..  Horší už to bylo s mými rodiči, trošku, to nemohli přenést přes srdce, a stala se spousta věcí o kterých tady nechci teď mluvit, ale každopádně jsem udělala něco, co jsem si nikdy nedovedla představit... byla jsem týden pryč z domu... 

Když jsem se vrátila, mému otci jsem řekla, že to byl jen vtip a mamča už se s tím za tu dobu nějak smířila...  

A tak to prostě je!

Ty

11. září 2010 v 21:52 | Baruška |  ...Pokusy...
Ty a Tvá tvář, plná smíchu...

mé tělo toužíc po dotyku...

Tvé vlasy zvoucí k pohlazení...

Tvé krásné oči, nad které není...


taková ehm =/

11. září 2010 v 21:51 | Baruška |  ...Pokusy...
Jak by motýli v břiše, chtěli odletět tiše...

Tak láska mě svírá, v mém srdci je díra...

Úzkost stále cítím, tmou se dále řítím...

Pláču pro Tvá slova, chci Tě zas a znova...


Začátky

11. září 2010 v 13:27 | Baruška |  ...Téma...
Vždycky jsem měla slabost pro slečny. Potkala jsem třeba pár, kluka a holku, a vždycky jsem koukala na holku, ať byl ten kluk sebevíc pěkný...
Ale nikdy jsem tomu nepřikládala větší váhu, prostě jsem si říkala, že to tak asi mají všichni...
Je pravda, že jsem to s holkou vždycky chtěla zkusit, ale to prostě skoro každý, a tak jsem nad tím ani nepřemýšlela.
Ale pak se to stalo... POPRVÉ jsem se zamilovala do holky. Bylo to pro mě zklamání, protože ona byla heterosexuálka, a bylo to asi nejhorší období... snažila jsem se na ni zapomenout a zároveň jsem se snažila smířit s tím, že jsem na holky... 
Dnes už jsem s tím velice dobře smířená a pokud jednou budu slavná ukážu celému světu, že na homosexualitě není nic špatného ( představte si totiž, že ve 3 zemích světa, za homosexualitu stále ješte hrozí smrt!!!)

Pro ♥

11. září 2010 v 13:15 | Baruška |  ...Pokusy...
Tak blízko jsi byla,

já dál Tě líbat chtěla...

a Ta slast, mým tělem projela..


Dotek Tvých jemných rtů,

mi rozechvíval tělo..

zrychlil mi dech, jak v neskutečném snu...


Tvůj dech na mé šíji se z rozkoší míjí...

Dotyky prstů Tvých, po těle mi kroužících...

já vnímám dál..

a vnímám jen nás..

jsme tady jen My..

chci zastavit čas...

svět patří jen nám..

a na ústa Tvá, ti polibek dám..

ať jsi jenom Má...

Poprvé

11. září 2010 v 12:07 | Baruška |  ...Téma...
Eh, poprvé jsem si založila blog..
Vím, bude s tím ještě hodně práce, ale já když něco chci, vždycky to dodělám...
Zatím, tady hodně věcí nechápu, ale všechno časem příjde...
Tento blog bude s lesbickou tématikou..
Komu se to nelíbí, nikdo ho nenutí, aby to tady navštěvoval a pro ty, kteří se o toto téma zajímají, se budu snažit přidávat co nejvíce zajímavých příspěvků...
Nevím, kolik budu mít času, ale budu se snažit tomu věnovat co nejvíce...